Субота, 28.06.2025, 07:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Кліо

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2015 » Листопад » 26

 

 

 

Тема: Кіммерійсько-скіфський світ.

Мета: розкрити особливості суспільного розвитку племен кіммерійців  та  скіфів  у  період  ранньої  залізної  доби;  з’ясувати  причини  появи майнової та соціальної нерівності, появи найдавніших держав на території України; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки, будувати структурно‑логічні схеми, працювати з історичними текстами, ілюстраціями; познайомити з поняттями і термінами; формувати стійкий інтерес учнів до вивчення історії.

Обладнання: Всесвітня історія. Історія України: підруч. для 6 класу., наочність.

Тип уроку:  комбінований.

Основні поняття: «залізна доба», «кочовики», «кіммерійці», «скіфи», «нерівність», «пектораль», «скіфський курган».

Очікувані результати

Після цього уроку учні зможуть:

  • називати хронологічні межі розселення кочових племен на території України;
  • показувати на карті території розселення кіммерійців та скіфів;
  • за ... Читати далі »
Переглядів: 1562 | Додав: homitchludmila | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

 

Тема. Узагальненя та корекція знань з теми «Київська Русь ( Русь-Україна) наприкінці Х - у першій половині ХІ ст.»

Мета: оцінити навчальні досягнення учнів у ході вивчення теми за допомогою тестів; перевірити вміння застосовувати отримані знання.Виховувати почуття патріотизму до своєї держави.

Тип уроку: перевірка знань.

Хід уроку

І.  Організаційна частина уроку

Знайомство учнів із порядком проведення заліку.

ІІ.  Основна частина уроку

І рівень

1. Норманська теорія виникла у:

а) ХІ ст.;   

б) ХVIII ст.;         ... Читати далі »

Переглядів: 956 | Додав: homitchludmila | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

Узагальнення та корекція знань за темою « Середньовічний світ Західної Європи, особливості його розвитку»

   Мета уроку: Перевірити та узагальнити знання учнів з даної теми, сприяти розвитку логічного мислення , уяви. Формувати ціннісне ставлення до суспільства та людини.

Тип уроку: урок контролю та корекції знань

Хід уроку

І. Організаційна частина уроку

ІІ. Основна частина уроку

Учні виконують тестові завдання.

Варіант 1                     

І рівень (1-3 бали)

Оберіть правильну відповідь.

1. Власник землі, що в перекладі з латини означає «старший».

а) Старійшина;

б) сеньйор;    &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 4857 | Додав: homitchludmila | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30